Výhru proti Blues vystřelil Coyle v čase 59:55, skóroval i Kunin

Předposlední přípravné utkání na novou sezonu sehrála Minnesota proti St. Louis Blues na neutrální ledové ploše. Zápas, který nebyl vysílán žádnou místní televizí, nemůžeme tak nabídnout zatím ani sestřih branek, skončil výhrou 3:2 pro Minnesotu. Hrdinou utkání byl Charlie Coyle, jenž nejprve přihrál na první gól a poté pět vteřin před koncem normální hrací doby strhl vítězství na stranu hostů. Wild tehdy dokonce hráli v oslabení. Svůj první gól v NHL (byť zatím jenom v přípravě) vstřelil mladý Luke Kunin.

St. Louis Blues – Minnesota Wild 2:3 (1:1, 1:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 9. Tarasenko (Schenn, Pietrangelo), 36. Sundqvist (Thompson, Megan) – 17. Kunin (Coyle), 50. Quincey, 60. Coyle

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Reilly, Murphy, Olofsson, Brodin, Quincey, Spurgeon, Soucy – Coyle, Koivu, Stewart, Staal, Eriksson Ek, Zucker, Foligno, Kunin, Malone, Niederreiter, Winnik, Ennis, Granlund.

Wild byli v utkání rozhodně aktivnějším týmem, Blues přestříleli 32:24. Přesto dvakrát v zápase pohrávali. Nejprve od deváté minuty, kdy poprvé v zápase překonal Dubnyka domácí ostrostřelec Vladimir Tarasenko. Minnesota dokázala v první části na tento gól zareagovat a po Coyleově přihrávce se poprvé v dresu Wild trefil Luke Kunin.

Blues opět odskočili ve druhé části po gólu Sundqvista a vedení jim vydrželo až do 50. minuty. Vyrovnaný stav vrátila letní posila, obránce Kyle Quincey, pro nějž to byl také první gól v dresu Wild. Když už to vypadalo na prodloužení, přišly v závěru tři fauly. Divočina nejprve krátce hrála přesilovou hru, pak ale sama dvakrát faulovala, a utkání tak dohrávala v oslabení. V něm přesto dokázala skórovat a v čase 59:55 se díky Coyleovi může radovat z vítězství.