Dubnyk znova hviezdil, Divosi uspeli v Dallase

Najlepším hráčom Minnesoty v úvode sezóne je bez debaty brankár Devan Dubnyk. Po šiestich dueloch má úspešnosť zákrokov takmer 94 a pol percenta a mal veľký podiel na každej výhre Wild. Inak tomu ani nebolo ani v Dallase, kde Divosi vyhrali 3:1, hoci Stars v druhej časti priestreľali Wild 23:11 a úvode tretej tretiny sa aj ujali vedenia. No v posledných 10 minútach sa Wild presadili trikrát a otočili duel. Vyrovnával Matt Dumba, víťazný gól dal Ryan Suter a výhru poistil gólom do prázdnej brány Zach Parise. Suter aj Parise si okrem gólov pripísali i po asistencii.

Dallas Stars – Minnesota Wild 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)

Góly a asistencie: 41. Spezza (Heiskanen, Shore) – 50. Dumba (Granlund, Parise), 53. Suter (Staal, Zucker), 59. Parise (Suter)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter (A), Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Read – Parise (A), M. Koivu (C), Granlund – Niederreiter, Coyle, Greenway – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.