Wild nedali ani gól a prehrali s Kings 4-0

Los Angeles Kings dali štyri góly v prvej tretine, udržali si čisté konto a hladko porazili Minnesotu pomerom 4-0. Wild prehrali druhýkrát v deviatich domácich zápasoch po góloch Mikea Richardsa, Dustina Browna, Tylera Toffoliho a Justina Williamsa.

Martin Jones, brankár Kings, zastavil všetkých 28 striel a pripísal si prvé čisté konto v sezóne.

Divosi v prevej tretine strácali puky, čelili prečísleniam a ani Darcy Kuemper nebol veľkou prekážkou. Po inkasovaní štyroch gólov z 10 striel ho po 20 minútach stretnutia vystriedal Nicklas Backstrom, ktorý za svoj chrbát nepustil ani jednu z 12 striel.

„V prvej tretine sme robili toľko chýb, že súper mal asi 15 brejkov. A oni z toho ťažili. Potom sa nám zápas vymkol z rúk,“ povedal útočník Wild Zach Parise.

„Ráno som sa cítili dobre.dnes to ale bol jeden zo zápasov, keď vám nič nevychádza,“ smutne skonštatoval Kuemper. „Nebolo to ľahké, snažil som sa bojovať pre tým, ale dnes mi to nešlo. Stáva sa to, musím sa posunúť ďalej.“

„Ani sme sa nepriblížili k tomu, ako sme dnes chceli a mali hrať,“ povedal tréner divochov Mike Yeo.

Sumár: Minnesota — Los Angeles 0:4 (0:4, 0:0, 0:0)

Góly: 5. Richards (King, McBain), 14. Brown (McNabb), 19. Toffoli, 20. Williams (Brown, Stoll)

Spolu: 0 0 28 6:00 21 26 16 10 347 10 9

Jeden komentár k “Wild nedali ani gól a prehrali s Kings 4-0”

1. FeelWild napsal:

Šance byly ale Jones chytal úžasně…Obrana byla(ne všichni) na dovolené. Darcy taky nechytil nic navíc. ŠKODA ALE PŘÍŠTĚ TO ZVLÁDNEM ZA 3 BODY WILD!!!!