Wild dnes v noci proti San Jose, Bulmer v prvom tíme

Minnesota sa dnes, alebo u nás zajtra skoro ráno, pozviechať z prehry s Anaheimom 2-1 a pokúsiť sa vyhrať druhý zápas nad San Jose v krátkom čase. Wild sa hneď po prehre s Anaheimom presúvali na zápas so Sharks a veľa času na regeneráciu nemali. Predtým v tomto týždni Wild porazili San Jose v Xcel Energy Center 3-1. Teraz sa však hraje v San Jose a Minnesota posledné štyri zápasy vonku prehrala.

San Jose Sharks (19-6-6, 44 bodov, 4. v Západnej konferencii)

vs.

Minnesota Wild (18-9-5, 41 bodov, 7. v Západnej konferencii)

Minnesota povolala z farmy v Iowe útočníka Bretta Bulmera, či však bude hrať nevieme.

Ako sme už spomínali, Minnesota v poslednom zápase prehrala s Anaheimom 2-1. V druhej tretine dostala dva góly, na začiatku tretej strelil za Wild v presilovke Jason Pominville svoj 15. gól v sezóne a stal sa tak najlepším strelcom Wild. Josh Harding podal tradične dobrý výkon, chytil 29 striel pri prehre.

San Jose v zápase proti New York Islanders hoci vyhrávalo, nakoniec prehralo 3-2 po samostatných nájazdoch. Patrick Marleau a Joe Pavelski zariadili San Jose vedenie,  v tretej tretine však Islanders vyrovnali a v samostatných nájazdoch boli šťastnejší.