Utkání legend vyhrála Minnesota

Stadium Series víkend v Minneapolis odstartoval Alulmni Game, tedy zápasem bývalých hráčů obou klubů. Tedy vlastně hráčů tří klubů, jelikož výběr Minnesoty tvořili bývalí hráči North Stars a Wild. Proti nim nastoupili nedávné legendy Blackhawks. Přátelské utkání nakonec před 38 tisíci diváky vyhráli domácí 6:4.

V utkání pochopitelně nešlo ani tak o výsledek, jako spíše o pobavení přítomných diváků i samotných hráčů, kteří mohli zavzpomínat na časy strávené v NHL.

Za domácí se v utkání trefili Dennis Maruk, Brian Bellows, Andrew Brunette, Was Walz, Bobby Smith a pravděpodobně nejlepší hráč, jenž kdy oblékl dres Minnesoty, Mike Modano. Minnesotští se dostali do vedení už v šesté minutě a po celé utkání svému soupeři nedovolili dostat se do vedení. Jestřábi sice dvakrát srovnali, ale rozhodující chvíle přišly ve třetí třetině, kdy se domácí dostali do vedení už 5:2.

Kromě výše zmiňovaných hráčů se v sestavě Minnesoty z hráčů Wild objevili Darby Hendrickson, Antii Laaksonen, Richard Park, Brad Bombardir a Brian Rolston.

Nezbývá než doufat, že současní hráči Wild si ze svých předchůdců vezmou příklad a i oni dnes večer rivala z Chicaga porazí. I když tentokrát to bude o poznání ostřejší souboj.