Tentokrát se proti predátorům nedařilo

Druhý zápas ve dvou dnech odehráli Wild proti Predators, ale zápas začal a dopadl úplně jinak. Minnesota se místo domácího ledu ukázala na ledě soupeře a od začátku jsme mohli zaznamenat změny v brankovišti u obou mužstev. Za Wild nastoupil Stalock a v brance predátorů zase Saros, ten byl bohužel hlavním aktérem zápasu. Dlouho se hrálo bez branek a predátoři rozhodli až ve třetí třetině, kdy vstřelil vítězný gól Hartnell.

Nashville Predators – Minnesota Wild 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 43. Hartnell (BoninoIrwin), 48. P. K. Subban (JärnkrokJohansen), 58. Arvidsson (P. K. SubbanJärnkrok)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – SuterSpurgeonBrodinDumbaOlofssonProsser – EnnisE. StaalCoyle – ZuckerM. KoivuMikael Granlund – M. FolignoCullenZ. Mitchell – WinnikJ. Eriksson EkStewart.

V první třetině se vlastně nestalo nic závažného, za zmínku stojí snad jen střela Turrise, kterou Stalock vyrazil a následná dorážka, tu poslal Fiala jen do tyče. Na druhé straně měl dobrou šanci Zucker, který sklepával skákající přihrávku, Saros betonem vyrazil.

Druhá třetina přinesla ze strany Minnesoty více šancí. Zhruba v polovině zápasu pálil z dobré pozice Niederreiter, Saros ovšem dokázal pokrýt jak jeho střelu, tak i následnou dorážku Granlunda. Pak předvedl skvělou individuální akci Cullen, který se protáhl mezi obránci, ale jeho pokus bekhendem už neměl potřebnou razanci. Poté v přesilovce pálil z mezikruží Arvidsson, ale nastřelil další tyč za predátory.

Hned na začátku třetí třetiny přišel první gól zápasu. K nahozenému puku se dostal Hartnell, pohotově se obtočil kolem branky a bez většího problému dokázal zakončit. Minnesota potom měla možnost v podobě přesilové hry, ale nedokázala se prosadit. Přesný opak však předvedli Predators. V přesilové hře se tvrdou střelou dokázal prosadit Subban. Minnesota sáhla k brzké hře bez brankáře, ale v čase 57:40 zpečetil výsledek zápasu Arvidsson.