Pavel Jenyš zářil ve druhém utkání, vstřelil gól ze hry i v nájezdech

Rozvojový kemp mladých hráčů Minnesoty Wild je definitivně u svého konce. Zakončilo jej druhé vzájemné utkání minnetských mladíků, které tentokrát vyhrál Zelený tým 7:5. Následně se jely ještě samostatné nájezdy, 19 sérii na každé straně. Nejvíce zazářili Pavel Jenyš a Sam Anas, kteří vstřelili gól jak ve hře, tak v nájezdech. Ze hry dvakrát skóroval i obránce Blake Heinrich.  Brankář Aleš Stezka opět v první polovině utkání pustil jediný gól.

Zelený tým – Bílý tým 7:5 (1:1, 5:4 – 1:0)

Góly: Heinrich 2, Petan, Mitchell, Kinerim, Jenyš, Kloos (v prodloužení) – Eriksson Ek, Brodzinski, Anas, Brassart, Lang.

První půle zápasu patřila Bílému týmu, který skvěle kombinoval a dokázal si vzít vedení 3:1. Všechny góly byly zajímavé, Eriksson Ek předvedl parádní sólo, Brodzinski přesnou střelu k tyči a Anas nachytal Defiela zpoza branky. Jediným úspěšným střelcem proti Stezkovi se stal Petan.

Po půli začal hrát hlavně Green tým. Mitchell, Kinerim a dva takřka totožné góly Henricha vrátili Zelené do hry, jelikož na druhé straně se trefili ještě Brassart a Lang, byl stav vyrovnaný 5:5. Vítězný gól si připsal Pavel Jenyš po krásné nahrávce zpoza branky od Seelera.

V prodloužení, které trvalo jenom pár vteřin, stanovil konečné skóre 7:5 Kloos.

Nájezdy: 6:4

Pro zpestření programu se jelo ještě 19 sérií nájezdů na každé straně. Za Bílý tým chytal Adam Vay, za Zelený Kaapo Kahkonen.
Green tým se radoval ze šesti gólů, dlouho nemohl na Vaye vyzrát, ten držel neprůstřelnost celých sedm sérií! Pak ale jeho fazónu prolomil Peterson, po něm Jenyš, Boka, Freytag a Petan.
Na druhé straně padly čtyři góly, hned z prvních dvou nájezdů se trefili Anas a Beck, pak už Kahkonen čaroval a pustil za svá záda jenom další dvě střely. Úspěšnými střelci byli ještě Iverson a Saracino.