Na úvod turnaje prospektů Wild nestačili na Stars

Minnesota odstartovala turnaj prospektů v Traverse City porážkou 1:3 nad Dallasem Stars. Hrálo se vyrovnané utkání, Wild vedli po první části 1:0 po trefě obránce Gustava Olofssona, jenže ve druhé přišlo vyrovnání soupeře a i přes několik velkých šancí Divočiny už se skóre na straně klubu ze State of Hockey nezměnilo. Naopak Dallas ve třetí třetině šel do těsného vedení, které ztvrdil při hře bez brankáře gólem do prázdné branky. Navíc se Minnesotě zranil první brankář.

Dallas Stars – Minnesota Wild 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Gól Minnesoty: Olofsson

Dva góly za svá záda pustil brankář Steve Michalek, poté musel střídat pro zranění. Poslední minuty tak dochytal Maďar Adam Vay, který předvedl, stejně jako jeho kolega, velmi dobrý výkon. Wild mohou litovat nevyužitých šancí na konci druhé části a začátku třetí. Alex Tuch nastřelil tyčku, stejně tak i Bertschy pár vteřin po něm. Ve třetí části pak jedinou šanci zahodil v oslabení Joel Eriksson Ek, jenž neproměnil samostatný únik.

Wild tak musí zabrat ve druhém zápase proti Carolině, pokud chtějí pomýšlet na dobré umístění na turnaji, musí bezpodmínečně vyhrát.