Na úvod přípravy těsná prohra s Buffalem

Minnesota Wild odstartovala přípravná utkání na novou sezonu. Na úvod je čekalo Buffalo Sabres, proti kterému vyrukovala s kompletními dvěma pětkami a zbylé dvě tvořili hráči, které v hlavním týmu v sezoně nejspíše neuvidíme. Šavle zvítězili těsně 3:2. Dva body zaznamenali Zach Parise a Mikael Granlund.

Minnesota Wild – Buffalo Sabres 2:3 (1:1, 1:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 14. Spurgeon (Parise, Granlund), 32. Granlund (Parise, Suter) – 19. Deslauriers (Foligno, Larsson), 42. Moulson (Eichel, Girgensons), 46. Eichel (Franson)

Minnesota Wild: Kuemper (Backstrom) – Suter, Spurgeon – Brodin, Folin – Reilly, Prosser – Zucker, Niederrreiter, Koivu – Granlund, Parise, Gabriel – Fedotenko, Pominville, Graovac – Carey, Brassart, Mitchell.

Wild utkání dobře začali a ve 14. minutě vedli po trefě Spurgeona, jemuž na gól přihrál Parise. Ještě do přestávky ale za Kuemperova záda (který mimochodem chytal teprve druhé třetí utkání od Dubnykova příchodu do klubu) Deslauriers. Minnesotští si vzali vedení zpět v polovině utkání, kdy přesilovou hru využil Granlund, opět po Pariseho přihrávce. To bylo ale ze strany domácích všechno.

Na začátku třetí části se za hosty trefil bývalý hráč Wild Moulson, aby Sabres za pět minut  mohli dokonat obrat utkání. Autorem vítězné branky byla hostující mladá hvězda Jack Eichel, který pláchl obraně a blafákem si poradil s Kuemperem.

Po skončení normální hrací doby si obě mužstva vyzkoušela modelové prodloužení hrané 3 na 3. Jeho výsledek neměl už vliv na skóre utkání. Osm vteřin před zazněním sirény protlačil puk za Liuwenova záda Parise.