Minnesota prehrala v Colorade tesne 5-4

Nováčik Nathan MacKinnon sa dostal do brejku dve a pol minúty pred koncom tretej tretiny a vznikol z neho rozhodujúci gól. Colorado vyhralo doma tesne 5:4 nad Minnesotou, hoci do tretej tretiny vstupovalo s pohodlným vedením 4:1. Semion Varlamov urobil 31 zákrokov a vytvoril si nové maximum s 27. výhrami v ročníku.

O prvé štyri góly sa postarali Ryan O’Reilly, Paul Stastny, John Mitchell a Maxime Talbot. Z 23 striel ich inkasoval ich Darcy Kuemper, ktorého potom nahradil Niklas Backstrom. Ten urobil osem zákrokov. Zach Parise strelil dva góly a pridal dve asistencie, Mikael Granlund zaznamenal gól a dve asistencie a strelecky sa presadil aj dvojbodový Jason Pominville.

Sumár: ColoradoMinnesota 5:4 (1:1, 3:0, 1:3)

Góly: 5. O’Reilly (Duchene, McGinn), 22. Mitchell (Guenin, Duchene), 30. Stastny (Johnson, Landeskog), 36. Talbot (Mitchell, MacKinnon), 59. MacKinnon (Benoit, Barrie) — 7. Parise PP (Heatley, Suter), 48. Parise (Pominville, Granlund), 53. Granlund (Parise, Ballard), 58. Pominville (Granlund, Parise)