Druhý krát v príprave Wild prehrali, v Dallase nestačili na Stars

Po úvodných troch výhrach Minnesoty v príprave prišli dve prehry. Najprv Colorade a teraz v Dallase, kde zápas skončil 4:1 v prospech domácich. Treba však podotknúť rozdiel v zostavách. Kým Stars nastúpili takmer v najlepšom zložení, Divosi opäť hrali bez najväčších mien len s niekoľkými stabilnými hráčmi NHL. Vedenie Wild však už určite počet vylúčení v tíme, ktorý je každý zápase veľmi veľký a uberá hráčom veľa síl. Preto potešilo to, že Divosi v posledných 40 minútach nefaulovali ani raz, kým v prvej tretine až päť krát.

Dallas Stars – Minnesota Wild 4:1 (0:1, 0:2, 1:1)

Góly a asistencie: 1. Pitlick (Smith, Roussel), 30. Seguin (Radulov, Shore), 32. Dickinson (Pateryn), 58. Seguin – 41. Zucker (Eriksson Ek, Reilly)

Minnesota Wild:  Stalock (Svedberg) – Reilly, Murphy, Olofsson, Quincey, Dumba, Soucy – Zucker, Eriksson Ek, Gabriel, Niederreiter, Kunin, Malone, Winnik, Ferraro, Cannone, Bertschy, Mitchell, O’Reilly

 

Wild sa ešte aréne Dallasu ešte ani neporozhliadli a už prehrávali. Po 56 sekundách totiž Stalocka v bráne Wild prekonal Pitlick. Ďalšie góly prišli až v druhej časti a postarali sa o ne iba domáci hráči. V 30. minúte sa tešil Seguin a o dve minúty neskôr Dickinson. Tretia tretina bola najlepšia zo strany hostí, stačilo to však iba na jedn gól, keď sa po prihrávkach Erikssona Eka a MIkea Reillyho presadil Jason Zucker. V Predposlednej minúte skóre duelu na 4:1 uzavrel svojim druhým gólom v zápase Tyler Seguin.

Na Divochov čakajú pred sezónou ešte dve prípraváky, jeden proti St. Louis a jeden opäť proti Dallasu.

Zostrih:

Pridajte komentár